Erectiestoornis.nl

De Beste Tips voor het Oplossen van Erectieproblemen

Erectiestoornis.nl

Cilaa

Dit onderwerp bevat 2 reacties, heeft 1 stem, en is het laatst gewijzigd door  dreee 4 jaren, 1 maand geleden.

3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)

Zoek in de antwoorden van dit topic

  • Auteur
    Berichten
  • #151

    dreee

    Beste heer, mevrouw,

    Heb de volgende vragen.

    – Ik ben veel te zwaar. Met m’n 126 kilo en 1,80 ben ik morbide obesitas. Kan dit de oorzaak zijn voor mijn erectieproblemen?

    – Heb in het verleden Cilaa-20 (Tadalafil 20 mg) geprobeerd. Deze heb ik via een vriend van mij gekocht. Kent u dit product? Ik kom dit niet veel tegen via zoekmachines.

    – Had in het verleden last van AF (boezemfibrilleren), maar is nu gelukkig weer onder controle. Ik slik sindsdien wel Acetyl en Lisinopril. Kunnen middelen als Cialis, Cilaa-20, Viagra e.d. kwaad met deze combinatie?

    Bij voorbaat dank voor uw antwoord.

    Mvg, André

    Vanavond nog een harde erectie krijgen?

    Chris Coster is seksuoloog expert op het gebied van erectieproblemen.

    Hij heeft een effectieve manier ontwikkeld om erectiestoornissen op een natuurlijke manier aan te pakken, dus zonder middelen, pillen of andere kwakzalverij.

    Ontdek hier zijn bewezen methode:

    Complete Erectie Controle methode bekijken

    #152

    redactie1,

    U bent veel te zwaar.Dat kan een rol spelen bij een erectieprobleem.
    U heeft Tadalafil gebruikt ofwel Cialis wat in 10 en 20 mg in de handel is.
    U slikt een bloedverdunner en Lisinospril (middel tegen hoge bloeddruk, met als bijwerking kans op een erectiestoornis).
    Wanneer u geen hartmedicijnen gebruikt die een nitraat of nitriet bevatten, en zo ziet het er naar uit, dan is het gebruik van Cialis of Viagra geen probleem (ofwel: er is geen contraindicatie om deze middelen te gebruiken). U zult zich echter wel realiseren dat overgewicht en een hartritmestoornis(boezemfibrilleren),waarvoor medicatie, bij sexuele activiteit een grotere kans geeft op problemen van het hart (door de inspanning_).

    #153

    dreee

    Bedankt voor deze reactie. Ik ben hier mee geholpen.

    Mvg, André

3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)

Het forum ‘Vraag het de redactie’ is gesloten voor nieuwe onderwerpen en reacties.